• 506 204 642
  • info@karotrenuje.pl

Trening

Jeżeli jeszcze nie wiesz jakiej aktywności szukasz lub przeciwnie – doskonale wiesz czego chcesz zajrzyj tu! Poniżej prezentuję możliwości, które oferuję. Pamiętaj – nie ważne czy dopiero zaczynasz, czy jesteś już w trakcie swojej drogi – pomogę Ci. Dobiorę indywidualnie plan ćwiczeń uwzględniając Twoje preferencje oraz potrzeby! Trening personalny może odbywać się zarówno online, jak i na terenie siłowni. Więcej przeczytasz o tym w zakładce -> Oferta. Sam zdecyduj, co wolisz, a ja pomogę Ci osiągnąć cel!

Karo Trenuje - Twój trener personalny!

Właśnie zrobiłeś pierwszy krok, aby zadbać o swoje zdrowiesprawność i dobrą formę na lata, nie lato. 

Trenuj tak, jak lubisz

Trening personalny online

Możesz trenować ze mną w swoim domu – online. W dobie pandemii poznaliśmy nowe możliwości treningowe. Już nie musisz stać w korkach, ani martwić się czy zdążysz dojechać na siłownię, a Twój czas będzie zmarnowany. Pozbędziesz się również zbędnych obaw, czy ktoś z boku będzie Cię oceniał. Zyskasz komfort oraz wygodę, a przy tym nie stracisz na efektywności dzięki opcji treningów online.

Trening personalny live

Jeżeli chcesz postawić na trening personalny na żywo, znajdziesz mnie w krakowskich siłowniach. Treningi live to bardzo efektywny sposób na osiągnięcie wyznaczonych celów. Skontaktuj się ze mną, aby poznać szczegóły. Od wiosny do jesieni oferuję także treningi na świeżym powietrzu – trening w parku, siłowni plenerowej czy otwartej przestrzeni.

Jaki rodzaj treningów polecam?

Trening personalny może mieć różne formy. Interesuje Cię trening siłowy lub funkcjonalny? Chcesz podczas treningu korzystać ze sprzętu – gumy, a może kettlebell? Zajrzyj do zakładki Trening, gdzie znajdziesz proponowane przeze mnie treningi. Poznaj także moją ofertę, skierowaną właśnie do Ciebie! Jestem miłośniczką treningów siłowych, jednak z doświadczenia wiem, że nie każdy odnajduje się w takiej formie treningu. Dlatego moja w tym głowa, aby dobrać treningi – ich czas, intensywność, różnorodność oraz formę do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

karo-trenuje-trener-personalny-kraków-trening-online-trening-na-silowni

Kogo zapraszam do współpracy?

Trening skrojony na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań

Każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowiepoprawić sylwetkęzgubić zbędne kilogramy czy też poprawić technikę wykonywania ćwiczeń. Polecam trening również tym, którzy pragną wyrwać się od codziennej rutynyodreagować, a także zredukować napięcie i stres. Zawsze dobieram czas, rodzaj i formę treningu do Twoich możliwości, potrzeb i oczekiwań. Tak by praca przynosiła satysfakcję! a także zapewniała realne efekty których oczekujesz! Ofertę kieruję do wszystkich, którzy chcą zmian i są na nie gotowi – niezależenie od wieku, formy czy płci. Trenuję z mężczyznami i kobietami na poziomie podstawowym oraz średniozaawansowanym.

Jak wrócić do treningu i formy po kontuzji?

Pierwszy krok skieruj do fizjoterapeuty. Pozwól, aby ocenił aktualny stan po kontuzji, dał zielone światło na ćwiczenia oraz swoje zalecenia i rekomendacje bezpieczne dla Twojego zdrowia. Wtedy możemy zacząć działać.

Jeżeli jednak chcesz mocno wyrzeźbić swoje ciało, by odpowiednio przygotować je do zawodów sylwetkowych – skieruj się do innego trenera, który będzie w tej kwestii ekspertem. 

Trening po ciąży

Jesteś po ciąży? Odwiedź fizjoterapeutę uroginekologicznego lub skonsultuj się z lekarzem, abyś mogła bez obaw rozpocząć współpracę.

Dieta podczas treningu

Chcesz, aby rozpisać Ci dietę? Chętnie skieruję Cię do zaufanego dietetyka, który ma w tej kwestii odpowiednie kompetencje. Twoje zdrowie jest dla mnie najważniejsze.

trener personalny kraków karo trenuje trening na siłowni

Trening personalny

Trening siłowy

Chcesz rozpocząć pracę nad zmianą ciała i poprawą sylwetki lub zgłębić tajniki pracy z obciążeniem? A może od lat marzysz, aby podciągać się na drążku, bez pomocy gumy oporowej?

Trafiłeś pod dobry adres! W tego rodzaju treningach stawiam na naukę świadomej pracy z ciężarem, ale uwaga… również własnego ciała 🙂 Zanim weźmiesz sztangę w dłoń, poznaj właściwą technikę wykonywania ćwiczeń. Poznaj mobilizacje dla poszczególnych partii ciała, które znacząco wpływają na komfort pracy, a przede wszystkim pomogą Ci w dalszej nauce. Może jesteś już po kolejnym miesiącu przepracowanym na siłowni, a zamiast sobie pomóc, nabawiłeś się kontuzji? Przyjrzyjmy się temu na wspólnym treningu!

Trening dedykowany jest zarówno dla osoby początkującej, jak i na wyższym poziomie zaawansowania.

Trening z gumami

Power band, mini band, thera band, które wybrać? Wszelkiego rodzaju gumy oporowe są moim nieodłącznym atrybutem treningowym, dlatego też łatwo rozpoznać moje stanowisko pracy. Gumy zajmują niewiele miejsca, a można zrobić z nimi cuda! Jeśli interesuje Cię niezliczona ilość konfiguracji z tym sprzętem, jesteś często w podróży i ogranicza Cię bagaż, a nie chcesz opuszczać treningu, pracujesz zdalnie i chcesz stworzyć swoją domową siłownię – zacznijmy działać! Pokaże Ci, jak możesz wykorzystać taśmy podczas treningu, aby był on urozmaicony i efektywny. Jeśli szukasz planu treningowego opartego na zastosowaniu gum oporowych – rozpocznijmy tę drogę wspólnie!

trener personalny kraków karo trenuje trening na siłowni, trening siłowy
trener personalny kraków karo trenuje trening kttlebell

Trening kettlebell

Zastanawiasz się do czego służą potocznie zwane “czajniki”, które spotykasz na każdej siłowni? 4 kg, 8 kg, 32 kg, jak je wykorzystać? Zapraszam na personalny trening z kettlebell!

W tym sprzęcie zakochałam się od, powiedzmy, kolejnego wejrzenia. I to był błąd! Ileż one mają mocy i właściwości… Twoje serce skradną od pierwszego zastosowania. Krok po kroku nauczę Cię jak poprawnie z nimi pracować, począwszy od ich właściwego chwytu. Trening z kettlami pozwala popracować nad siłą, stabilizacją, równowagą, dynamiką, koordynacją, czy rzeźbą mięśni. 

Może niedawno zacząłeś chodzić na zajęcia crossfit, a po wykonaniu serii swingów, kolejnego dnia ciężko wstać Ci z łóżka z powodu bólu odcinka lędźwiowego? To najwyższa pora, aby pochylić się nad elementami technicznymi, zanim dla Twojego zdrowia będzie za późno. Chętnie Ci w tym pomogę, ponieważ od kilku lat współpracuję z miłośnikami kettli, budując ich świadomość i technikę od pierwszych kroków.

Trening funkcjonalny 

Chcesz zadbać o swoją sprawność oraz zadbać o zdrowie? Może marzysz o tym, aby pozbyć się bólu wynikającego z Twojego trybu pracy lub prowadzonego stylu życia? Trening funkcjonalny będzie doskonałym wyborem dla Ciebie. Pamiętaj o tym, że każdy trening jest swego rodzaju ‘funkcjonalny’ i można tak go określić. Rozgraniczam to jednak w taki sposób, że tutaj bazujemy głównie na prostych ruchach, pracujemy z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, z założenia na niewielkich obciążeniach oraz z wykorzystaniem szeregu dostępnych na siłowni sprzętów. Jednak niech nie zmyli Cię hasło prostota, bo przecież w niej siła! Trening funkcjonalny to także sztuka skalowania intensywności. Dzięki mojej pomocy dobiorę ją indywidualnie do Twoich możliwości i stanu zdrowia, bez względu na płeć czy wiek.

Trening modelowania konkretnych partii ciała

Człowieku, pamiętaj że jesteś piękny, nie idealny, ale piękny. Jeśli jednak po dwukrotnym przeczytaniu pierwszego zdania nadal chcesz poprawić konkretną partię swojego ciała, podejmij wyzwanie, a ja Ci w nim pomogę.

Dziewczyno – marzysz o pięknych, jędrnych pośladkach i smukłych ramionach, a może twoje mięśnie brzucha spędzają Ci sen z powiek? Znam drogę do osiągnięcia wymarzonych efektów i chętnie Ci ją pokażę.

Chłopaku –  chcesz rozbudować klatkę piersiową, wzmocnić plecy, czy barki, a może w końcu wdrożyć do planu trening nóg? Pokażę Ci szereg ćwiczeń i konsekwentnie doprowadzę Cię do wyznaczonego celu.

karo-trenuje-trener-personalny-kraków-ćwiczenia-siłowe
trener personalny kraków karo trenuje trening na siłowni, trening funkcjonalny

Trening poprawiający kondycję/ siłę

Doskwiera Ci brak kondycji? Właśnie zepsuła się winda, a pokonanie kilku pięter kończy się mocną zadyszką? Wpadaj do mnie na trening! Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom pomogę Ci poprawić wydolność, aby codzienne czynności przychodziły z łatwością, ale także by pozbyć się bólu. Pokaże Ci jak ćwiczyć, by przygotować Twoje mięśnie, a przede wszystkim serducho, na codzienne wyzwania. Zdrowie jest tylko jedno, zadbaj, by było dobre przez długie lata.

Trening zapewniający powrót do formy po zarażeniu koronawirusem

To jeden z najbardziej aktualnych problemów, z jakimi przyszło się nam zmierzyć. Ozdrowieńcu, odczuwasz drastyczny spadek formy po zakażeniu SARS-CoV-2? Szybko się męczysz, a czynności, które kiedyś wykonywałeś z lekkością wyciskają z Ciebie siódme poty? Nie daj się! Stworzę plan idealnie dopasowany do Twoich potrzeb, który pomoże Ci odzyskać siłę i energię sprzed choroby, abyś wrócił do dawnych aktywności z dodatkową dużą dawką pozytywnego myślenia.

Chcesz umówić się na konsultację, wspólny trening, a może masz dodatkowe pytania?
Zostaw mi wiadomość, skontaktuje się z Tobą szybciej niż myślisz 😉