• 506 204 642
 • info@karotrenuje.pl

Karo Trenuje!

Cześć! 

Cieszę się, że trafiłeś na moją stronę internetową. Właśnie zrobiłeś pierwszy krok, aby zadbać o swoje zdrowie, sprawność i dobrą formę na lata, nie lato. 

Poznajmy się bliżej

Nazywam się Karolina Baran, dla jednych Karo, Karola, a dla drugich Baranek. Od kilku lat nieustannie współpracuję z moimi podopiecznymi podczas treningów na siłowni, jak i treningów online oraz zajęć grupowych, cieszących się wysoką frekwencją. Jestem trenerem kochającym sport od najmłodszych lat.

Moja sportowa pasja rozpoczęła się już w szkole podstawowej, gdy z wielkim zamiłowaniem śledziłam mecze piłki nożnej na różnym szczeblu, a z moich szafek wyłaniały się plakaty idoli oraz prenumeraty czasopism sportowych. Sukcesywnie poszerzałam krąg dyscyplin sportowych, których śledzenie mogłoby trwać cały dzień. W późniejszych latach trenowałam siatkówkę i w tej dyscyplinie zakochałam się najbardziej. Trenowałam z pasją, począwszy od klubu sportowego w gimnazjum, aż po studencki AZS. Z wielu przyczyn nigdy nie był to poziom zawodowy, ale serducha do siatkówki nie brakuje mi do dziś!. Moja pasje pozostała niezmienna i zawsze z wielką radością wracam na halę sportową, aby rekreacyjnie potrenować.

o mnie karo trenuje

Dlaczego siłownia i taka forma treningu?

Zaczęłam, jak większość z Was, bez pomysłu na siebie. Chciałam zrobić “coś”, aby zadbać o swoje ciało. Spędziłam prawie rok na codziennym, wielogodzinnym treningu, który niewiele wniósł do mojego życia. Treningi były chaotyczne, bez planu na siebie, teraz mogłabym powiedzieć, że trochę zmarnowałam czas.. Ale nic z tych rzeczy! To była ogromna lekcja dla mnie, z której wyciągnęłam wnioski i rozpoczęłam pracę z trenerem personalnym, który prowadził mnie przez 3,5 roku współpracy. Na tym etapie zaszczepiłam w sobie wielkie zamiłowanie do tego rodzaju aktywności.

Od tego czasu nieustannie szkole siebie i swój warsztat trenerski, by to co robię przynosiło trwałe efekty oraz było bezpieczne dla zdrowia. Moją dotychczasową szkoleniową drogę prezentuję poniżej. Dzięki temu staje się nie tylko lepsza dla siebie, ale przede wszystkim – dla Was. Szkolenia u trenerów, których pracę szczególnie doceniam, pozwalają mi rozwijać się nieustannie, a tym samym doskonalić i wprowadzać nowe metody treningowe. 

Jaki rodzaj treningów wybrać? 

Zajrzyj do zakładki Trening, gdzie znajdziesz proponowane przeze mnie treningi. Poznaj także moją ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! Jestem miłośniczką treningów siłowych, jednak z doświadczenia wiem, że nie jest to forma treningu dla każdego. Dlatego moja w tym głowa, aby dobrać treningi – ich czas, intensywność, różnorodność oraz formę do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

trener personalny kraków karo trenuje

Gdzie możesz możesz ze mną trenować?

Możesz trenować ze mną w swoim domu – online. W dobie pandemii poznaliśmy nowe możliwości treningowe. Już nie musisz stać w korkach i martwić się czy zdążysz dojechać na siłownię. Pozbędziesz się również zbędnych obaw, czy ktoś z boku będzie Cię oceniał.

Jednak jeśli chcesz trenować na żywo, poza okiem kamerki, znajdziesz mnie w krakowskich siłowniach. Skontaktuj się ze mną, aby poznać szczegóły.  

W okresie wiosna-jesień oferuję także treningi na świeżym powietrzu – trening w parku, siłowni plenerowej czy otwartej przestrzeni. 

Moje kwalifikacje

Uwielbiam poznawać nowe techniki, kształcić się i rozwijać. Dla siebie, ale też dla Ciebie! Nieustannie szlifuje swój warsztat, by zadbać o Twoje zdrowie, ciało oraz umysł! Jestem certyfikowanym instruktorem, ukończyłam:

 • Basic Personal Trainer, Kuźnia Trenerów
 • Instruktor Kettlebell, Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness, (prow. Lech Kledzik, Ewa Ciembroniewicz)
 • Wzorce ruchowe 2, Kuźnia Trenerów, (prow. Zuzanna Sobczak)
 • Trening kobiet w ciąży, Kuźnia Trenerów, (prow. Gabriela Eliasz- Łukasiewicz)
 • Kurs Instructor Practise Gt, Gt Academy, (prow. Jakub Podgórski)
 • Aqua Fitness Instruktor, Aqua Dream School, (prow. Agata Litwińska)
 • Instruktor Booty Killer, (prow. Martyna Bielawska)
 • Programowanie Treningowe, Centrum szkoleń sportowych (prow. Konrad Topolski, Arkadiusz Czerw)
 • Kształtowanie Kobiecej Sylwetki, Centrum Szkoleń Sportowych (prow. Tadeusz Sowiński)
 • Mobilność, Stabilność oraz Wzorce Ruchowe, Centrum Szkoleń Sportowych (prow. Konrad Topolski, Mariusz Dzięcioł)

Zapraszam do współpracy!

Każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie, poprawić sylwetkę, zgubić zbędne kilogramy, czy też poprawić technikę wykonywania ćwiczeń. Polecam trening także tym, którzy pragną wyrwać się od codziennej rutynyodreagować, a także zredukować napięcie i stres. Zawsze dobieram czas, rodzaj i formę treningu do Twoich możliwości, potrzeb oraz oczekiwań. Tak, by praca przynosiła satysfakcję, a także zapewniała realne efekty których oczekujesz! Ofertę kieruję do wszystkich, którzy chcą zmian i są na nie gotowi – niezależenie od wieku, formy czy płci. Trenuję zarówno z mężczyznami, jak i kobietami na poziomie podstawowym oraz średniozaawansowanym.